انتخاب زبان

  • ۰۸۷۵ ۸۸۹۴ (۰۲۱)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خدمات پرکنی اسپری

واحد پرکنی

شرکت تولیدی آوندکار خدمات پر کنی انواع محصولات به صورت اسپری و یا تیوپ براساس پروانه های گوناگون بهداشت و صنایع انجام می دهد.

متقاضی می تواند برای اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت شرکت آزمایشگاه های آرایشی و بهداشتی آرا (از شرکت های زیرمجموعه) و یا با مسئولین شرکت تماس حاصل نماید.

www.aracosmetic.com

خدمات پرکنی شامل فقط خدمات پرکردن قوطی یا تیوب می باشد که حداقل آن پرکردن و گاز زنی و بسته بندی محصول است و حداکثر آن تهیه قوطی و شاید برخی از مواد می باشد.
مشتری قوطی، شیر، کارتن، مواد شیمیایی آکبند، برچسب و سایر اقلام مورد نیاز (همه یا قسمتی) را تهیه و ارائه می نماید. در این حالت فرمول و پروانه بر عهده شرکت و بر اساس قرارداد و تهیه قسمتی یا همه مواد با متقاضی است.

محصول آماده

محصول آماده یا پکیج کامل (Private lable) انواع محصولات آرایشی ، بهداشتی و صنعتی به صورت اسپری را با بهترین کیفیت و مواد اولیه خارجی با نام تجاری و طرح مشتری و با فرمول ثبت شده در پروانه بهداشت ارائه می دهد.
مشتری فقط باید طرح خود را ارائه دهد و محصول را تحویل بگیرد.
تهیه و تولید از صفر تا صد محصول با شرکت آوندکار است.

 برای اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت شرکت آزمایشگاه های آرایشی و بهداشتی آرا (از شرکت های زیرمجموعه)و یا با مسئولین شرکت تماس حاصل نمایید.

با مراجعه به وب سایت های زیر از قسمتی از انواع محصولاتی که میتوانید به صورت محصول آماده تهیه نمایید مطلع شوید:

www.Bajet.biz  /  www.Ravandeh.com  /  www.Audly.com

در صورتی که محصول مورد نظر شما در وب سایت های بالا نباشد درخواست خود را ارائه دهید، امکان دارد آن محصول موجود باشد ولی وب سایت به روز نشده باشد یا محصول مورد نظر در آزمایشگاه های مجهز مجموعه بررسی و آماده گردد و مجوز های آن نیز کسب گردد.

 

 

فروش شیر

انواع شیر های اسپری در شرکت آوند کار قابل ارائه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصب نمایید.

طراحی، لیتوگرافی و ساخت کلیشه

شرکت آوندکار مجهز به واحد لیتوگرافی و کلیشه سازی می باشد و می تواند علاوه بر طراحی طرح مورد نظر، فیلم و کلیشه آن را نیز برای مشتری تهیه نماید.

 

 

تهیه فرمول و محصول جدید

شرکت آوندکار توانایی ساخت و فرمول نویسی محصولات جدید را در آزمایشگاه های پیشرفته خود دارد.

خدمات آزمایشگاهی

شرکت آوندکار مجهز به واحد لیتوگرافی و کلیشه سازی می باشد و می تواند علاوه بر طراحی طرح مورد نظر، فیلم و کلیشه آن را نیز برای مشتری تهیه نماید.

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این تارنما (وب سایت) متعلق به شرکت آوند کار است.